Állatgondozó

Pusztavámi Tejszövetkezet Zrt. állatgondozó kollégát keres pusztavámi tehenészeti telephelyére.

Cégünk 800-900 holstein-fríz szarvasmarhának ad otthont.

Mindennapi munkánkba beletartozik az állomány teljes ellátása az etetéstől kezdve a tejleadásig. Nálunk nem csak a termelésről szól a munka, hanem ténylegesen az állat jólétéről is.

Egy csapatként dolgozunk együtt, segítjük egymás munkáját, fiatalos, rugalmas körülmények között.

Ha unod az egyhangú, unalmas munkát, de szereted a természetet, az állatokat, a változatosságot, jelentkezz hozzánk! Ha nem is vagy szakmabeli, de szeretnéd kipróbálni magad, jelentkezésedet szívesen várjuk, elsősorban Fejér, Komárom-Esztergom vagy Veszprém megyéből.

Amit kínálunk:

– azonnali kezdés

– folyamatos, hosszú távú, hazai munkalehetőség

– versenyképes jövedelem

– munkaruha

– béren kívüli juttatás (Szép-kártya)

Jelentkezésedet a következő e-mail címre várjuk: iroda@pusztavamtej.hu

vagy telefonon hétköznap 08:00-15:00 között Zelovics Gábor termelésvezetőnél ( +36 20 365 7436)

Karbantartó

Pusztavámi Tejszövetkezet Zrt. karbantartó kollégát keres pusztavámi tehenészeti telephelyére.

Főbb feladatok, munkák:

– telepi karbantartási, villanyszerelési és egyéb javítási munkák elvégzése

 Elvárások:

– B kategóriás jogosítvány

– villanyszerelői végzettség

– pontosság, megbízhatóság

– elhivatottság

– lelkiismeretes munkavégzés

– munkaruha

Előnyt jelent:

– hasonló területen szerzett munkatapasztalat

– Fejér megye, Komárom-Esztergom megye, Veszprém megyei lakos

vagy telefonon hétköznap 8:00-15:00 között Zelovics Gábor termelés vezetőnél: +36 20 365 7436